Kolekce

Blaze

Kolekce Blaze je inspirována krásou přírodního procesu tekoucí lávy. Každý klenot v této kolekci v sobě nese živost a dynamiku, kterou připomíná magma v procesu své tvorby. Exkluzivní drahokamy jako centrální kameny jsou pečlivě vybrány, aby podtrhly krásu, která vzniká pod tlakem.

Kolekce

TRI-GEM

Exkluzivní kolekce šperků, která je inspirována okouzlujícími kaleidoskopickými odstíny turmalínu. Každý ručně a pečlivě zpracovaný šperk poukazuje na vnitřní šarm turmalínu, známého pro své živé barvy a metafyzické vlastnosti. Ponořte se do kouzla kolekce TRI-GEM, kde se umění setkává s přírodou a každý šperk vypráví příběh o eleganci a přitažlivosti.

Prsteny

Unikátní prsteny, kde jedinečné řemeslo spojuje design a posouvá každou příležitost na vyšší úroveň.

Náramky

Náš rozsáhlý výběr zlatých a stříbrných náramků, která přináší širokou paletu možností od klasických až po neobvyklé styly.

Řetízky

Naše kategorie zlatých a stříbrných řetězů přináší rozmanitý výběr stylu pro každého nositele.

Náušnice

Náušnice ze zlata i stříbra od jemných a klasických modelů po odvážné tvary, které vystihnout každou příležitost a osobní styl.

Přívěsky

Zlaté a stříbrné přívěšky, kde dominuje různá škála jak drahých drahokamů, syntetických drahokamů nebo neobvyklý design.

Na objednávku

Šperky z této kategorie zastupují stálou nabídku šperků, které se vyrábí po vaší objednávce. Dodání šperků je v rozmezí 2 - 4 týdny.

Poukazy

Navštivte náš showroom!

Přijďte se na naše šperky podívat naživo. Najdete nás na ulici Haštalská 760/27 v centru Prahy.

Adresa showroomu

Haštalská 760/27

110 00 Praha 1 - Staré Město