Kolekce

Blaze

Kolekce Blaze je inspirována krásou přírodního procesu tekoucí lávy. Každý klenot v této kolekci v sobě nese živost a dynamiku, kterou připomíná magma v procesu své tvorby. Exkluzivní drahokamy jako centrální kameny jsou pečlivě vybrány, aby podtrhly krásu, která vzniká pod tlakem.

Kolekce

A Fear x Svoboda

The moment God raised His hand, the sublime work of Nature began, but even that involved chaos. What is wrong with Nature, this divine creation so full of fertility and catastrophes? All elements became separate, and how could we break that connection? Unpredictability, randomness, regularity - all of these come as one! Hey there, ladies and gentlemen, are you still quarreling? We suggest you embrace our art instead of arguing about it. Ether

Kolekce

TRI-GEM

Exkluzivní kolekce šperků, která je inspirována okouzlujícími kaleidoskopickými odstíny turmalínu. Každý ručně a pečlivě zpracovaný šperk poukazuje na vnitřní šarm turmalínu, známého pro své živé barvy a metafyzické vlastnosti. Ponořte se do kouzla kolekce TRI-GEM, kde se umění setkává s přírodou a každý šperk vypráví příběh o eleganci a přitažlivosti.

Prsteny

Unikátní prsteny, kde jedinečné řemeslo spojuje design a posouvá každou příležitost na vyšší úroveň.

Náramky

Náš rozsáhlý výběr zlatých a stříbrných náramků, která přináší širokou paletu možností od klasických až po neobvyklé styly.

Řetízky

Naše kategorie zlatých a stříbrných řetězů přináší rozmanitý výběr stylu pro každého nositele.

Náušnice

Náušnice ze zlata i stříbra od jemných a klasických modelů po odvážné tvary, které vystihnout každou příležitost a osobní styl.

Přívěsky

Zlaté a stříbrné přívěšky, kde dominuje různá škála jak drahých drahokamů, syntetických drahokamů nebo neobvyklý design.

Na objednávku

Šperky z této kategorie zastupují stálou nabídku šperků, které se vyrábí po vaší objednávce. Dodání šperků je v rozmezí 2 - 4 týdny.

Poukazy

Navštivte náš showroom!

Přijďte se na naše šperky podívat naživo. Najdete nás na ulici Haštalská 760/27 v centru Prahy.

Adresa showroomu

Haštalská 760/27

110 00 Praha 1 - Staré Město