Zakázková výroba

1. Konzultace a návrh

Pokud máte vlastní představu, společně ji zrealizujeme. Pokud ne, poradíme Vám. To vše může probíhat osobně, formou telefonátu nebo e-mailem. Vytvoření designu šperku na zakázku, je v případě realizace u Alianas, zdarma. 

2. Stanovení rozpočtu

Cenu šperku určuje materiál, popřípadě kameny a způsob využité technologie. Primárně pracujeme s přírodními drahokamy různých kvalit a tvarů, dle preferencí zákazníka. Společně si stanovíme celkovou částku šperku a dobu dodání. Pokud je pro Vás vše v pořádku, směřujeme k záloze.

3. Platba zálohy

Po stanovení finální částky a odsouhlasení zákazníka je třeba složit zálohu, která činí 50% ze stanovené sumy. Formou e-mailu, zašleme platební informace. V případě osobního setkání na showroomu lze složit záloha na místě. Po složení zálohy se šperk zadává do výroby.

4. Samotná výroba

Samotná výroba je realizována mnou, nebo našimi zlatníky. Konzultace ohledně postupu výroby je nezbytná k nejpreciznější a nejkvalitnější realizaci šperku. Vyrábíme šperky ručně nebo pomocí nejnovějších technologií 3D modelace.

5. Doplacení a předání zákazníkovi

Běžná doba výroby je 1 – 4 týdny od složení zálohy. Hotový šperk je možno předat osobně, nebo vám jej zašleme v pojištěné zásilce (stejně jako objednané šperky na e-shopu). Šperk obdržíte v dárkové krabičce.